سورنا بورس

وبملت و کرمان کی صعودی می شوند؟ - سورنا بورس

به گزارش سورنا بورس، وبملت از گروه بانکی همچنان مطابق چند روز گذشته خود به روند نزولی ادامه داد و امروز ۸ آذر ۱۴۰۰ باز هم در بازه منفی قیمتی معامله و شد در همین ناحیه قرمزرنگ قیمتی به کار خود پایان داد.  

کرمان نیز که از ۱۹ آبان سال جاری روند نزولی خود را آغاز کرده بود باز هم این روند را در معاملات امروز حفظ کرد و در نهایت با اُفت ۰.۳۱ درصدی قیمت پایانی نسبت به معاملات روز گذشته معاملات امروز را به پایان رساند.

در ادامه به تحلیل تکنیکال این دو سهم خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال وبملت

وبملت پس از شکست یک حمایت مهم در محدوده ۳۳۴ و ۳۴۱ تومان تا قیمت ۲۸۶ تومان اصلاح کرده است و در بلندمدت با کمک ابزار فیبوناچی اکستنشن محدوده های ساپورت ۲۶۹ تومان و ۳۰۰ تومان یک فضای حمایتی برای قیمت را می توان یافت.

با نگاهی به گذشته قیمت حمایت مهم در محدوده قیمتی ۲۴۳ تومان و ۲۳۵ تومان است که بصورت دو خط افقی مشخص شده است اما انتظار نداریم تا این سطح کاهش پیدا کند.

اندیکاتور RSI در سطح ۳۰ و در محدوده اشباع فروش قرار دارد.

مقاومت های مهم در کوتاه مدت تبدیل به سطح حمایت به مقاومت در محدوده قیمتی ۳۴۰ تومان خواهد بود و در میان مدت ۴۷۴ تومان مقاومت مهم این سهم است.

تحلیل تکنیکال کرمان

کرمان در مسیر حرکت نزولی خود یکبار در میان مدت از سطح حمایتی ۸۸ تومان تا تاچ مقاومت داینامیکی ۱۵۷ تومان و ۱۵۱ تومان رشد داشته است.
بدلیل عدم شکست روند نزولی مجددا وارد فاز اصلاح شد سطح حمایت مهم این سهم در حال حاضر محدوده ۹۴ تومان است و درصورتی که مقاومت ۱۱۰ تومان را بتواند بشکند مقاومت های بعدی به ترتیب ۱۲۳ تومان و ۱۴۲ تومان است. | تحلیلگر: مهشید داداش زاده

بازدید : - بار دسته بندی : بورس تاريخ : 3 دسامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها